השקט התפעולי של העסק שלך נמצא במרחק של שיחת טלפון

זיו תבור

קצת עלינו

זיו תבור פתרונות מחשוב מתקדמים הולך עם העסק שלך יד ביד ומציב אותו בקידמת הטכנולוגיה והמערכות המחשב המתקדמות ביותר. אנו מומחים במתן מענה ופתרון בכל תחומי הטכנולוגיה, רשתות תקשורת, שרתים ומערכות מידע, אבטחת מידע ומערכות מחשוב. הניסיון רב השנים שלנו בתפעול ותחזוקת מערכות מחשוב ומתן שרותים בסטנדרט גבוה של שרות טוב, אמין, מקצועי ואחראי, שעליו יכולים להעיד קהל לקוחותינו שרובו בקשר עסקי איתנו של למעלה מ- 10 שנים.

פתרונות מחשוב יציבים לעסק שלכם זה מרכיב מאוד קריטי להצלחת העסק
לכן חשוב שנותן השרות יהיה מקצועי ואמין.

אנו ב”תבור שירותי מחשוב” מציעים קשת רחבה של שירותי IT לעסקים גדולים ולעסקים קטנים ונותנים מענה לניהול אפקטיבי של מערכות המידע ובכל סוג של מערכות מחשוב החל מעמדות עבודה והקמה ותחזוקה של שרתים.  

תראו מה אומרים עלינו

"אני מרוצה מאוד מהשרות והדרך שבה "זיו תבור - פתרונות מחשוב מתקדמים" תומכים בעסק שלי. לכל שאלה ובקשה שלי, תמיד יש לזיו את הסבלנות לשמוע ולהקשיב וכל בעיה שעולה הוא תמיד מוצא את הפתרון הכי יעיל עבורי. זיו מטפל בכל המחשוב בעסק שלי ומבצע תחזוקה שוטפת לשרתים שלי, בעיני זיו עשה מעל מעל ומעבר לציפיות שלי ואני בטוח שהקשר העסקי שלנו ימשך עוד הרבה שנים."
Netoo - פתרונות לאינטרנט ושיווק דיגיטלי
עוזי איילון
Netoo
"זיו הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת העסק שלנו. זיו בנה ואפיין לנו את כל מערך המחשוב בחברה מעמדות קצה ותפעול ועד לקיחת אחריות מלאה על מערך השרתים ואבטחת המידע של החברה ובכך חסך לחברה הרבה משאבים לא נחוצים והוצאות כלכליות מיותרות. היחס האישי ואופי הטיפול של זיו בתקלות שצצות בתפעול היומי השוטף נותנות לנו את השקט התפעולי שאנו צריכים כדי להצליח".
רחלי פינץ
עינת תעשיות מזון
""אמינות, מקצועיות, זמינות... שלוש מילים שמתארות את זיו ואת כל מה שצריך בתמיכת IT רצופה. שלוש מילים נוספות: ממליץ, ממליץ, ממליץ !!!""
שי צורי, מנכ"ל
גלובל לוגיסטיקה (ישראל) בע"מ

השותפים להצלחה

אנו בזיו תבור פתרונות מחשוב מתקדמים, מקיימים קשרים עסקיים עם מיטב החברות הגדולות בתחום מה שמאפשר לנו לתת פתרון הכי טוב ובמחיר הכי טוב ללקוחות שלנו. 

רוב החברות הגדולות והספקים, לפני שהם נכנסים לקשר עסקי עם נותני שרותי קצה, הן עושות בדיקת נאותות, אמינות, ומקצועיות. על מנת להיות בטוחים שנותן השרות מייצג אותן נאמנה, עומד בסטנדרטים המחמירים שלהן ומקצוען וכל זאת על מנת למנוע במותג שלהם ובשמם. חברות כמו: מיקרוסופט, HP, סימנטק, DELL, CISCO ועוד…

כוסות קפה
רשתות תקשורת
שעות תמיכה
שעות גיבוי