לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

עסקים משקיעים המון משאבים כלכליים ורגשיים בעסק שלהם והחשש הגדול שלהם הוא שחוסר מקצועיות בתחום המחשוב בעסק שלהם יגרום להשקעה שלהם לרדת לטמיון. הגישה האישית והאפקטיבית תוך מתן פיתרון מחשובי יעיל שמוכיח את עצמו. האמינות והיושר בעבודה מול מידע רגיש כשבעל העסק יודע שהמידע והנתונים של העסק שלו מאובטחים כהלכה והעסק שלו מוגן וזו הסיבה שהלקוחות שלנו אוהבים לעבוד איתנו ונמצאים איתנו בקשר של שנים. אז באו תראו מה יש להם להגיד עלינו. 

"אמינות, מקצועיות, זמינות… שלוש מילים שמתארות את זיו ואת כל מה שצריך בתמיכת IT רצופה. שלוש מילים נוספות: ממליץ, ממליץ, ממליץ !!!"

שי צורי, מנכ"ל

גלובל לוגיסטיקה (ישראל) בע"מ

"זיו תבור הוא טכנאי מחשבים מהשורה הראשונה.
מאוד מקצועי ואמין, נותן מענה מהיר לבעיות חומרה ותוכנה תוך יחס אישי וחם."

יוסי קרמר

מנהל תקשורת גד"ש ירקון

"אני מרוצה מאוד מהשרות והדרך שבה "זיו תבור – פתרונות מחשוב מתקדמים" תומכים בעסק שלי. לכל שאלה ובקשה שלי, תמיד יש לזיו את הסבלנות לשמוע ולהקשיב וכל בעיה שעולה הוא תמיד מוצא את הפתרון הכי יעיל עבורי. זיו מטפל בכל המחשוב בעסק שלי ומבצע תחזוקה שוטפת לשרתים שלי, בעיני זיו עשה מעל מעל ומעבר לציפיות שלי ואני בטוח שהקשר העסקי שלנו ימשך עוד הרבה שנים."

עוזי איילון

Netoo-פתרונות לאינטרנט ושיווק דיגיטלי

"זיו הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת העסק שלנו. זיו בנה ואפיין לנו את כל מערך המחשוב בחברה מעמדות קצה ותפעול ועד לקיחת אחריות מלאה על מערך השרתים ואבטחת המידע של החברה ובכך חסך לחברה הרבה משאבים לא נחוצים והוצאות כלכליות מיותרות. היחס האישי ואופי הטיפול של זיו בתקלות שצצות בתפעול היומי השוטף נותנות לנו את השקט התפעולי שאנו צריכים כדי להצליח. ממליצה מאוד לעסקים להתחבר לזיו כי כשזיו בצד שלך אתה יכול להיות שקט ובטוח שמערכות המחשוב והמידע של העסק ביידים בטוחות.."

רחלי פינץ

עינת תעשיות מזון

"זיו, איש המחשבים שלנו איש שרות מעולה. גם נעים באישיותו וגם מוכיח מקצועיות, מגלה תודעת שירות, נתינת מענה מהיר כולל פתרון בעיות מרחוק בשעת הצורך.מפנה זמן ראוי לטיפול בבעיות ומלא בסבלנות."

חוה שץ

מנהלת גיל הרך, עינת

"זיו אדם שנעים לעבוד איתו. אדם ישר והגון. מחירים סבירים. שרות מסביב לשעון ככל שניתן לצפות."

אתי שניר, מנכ״ל ובעלים,

בוקי שניר מהנדס בניין ואדריכלים