מחשבים וציוד משלים

מוצרים וציוד נלווה

אנו בזיו תבור שירותי מחשוב מתקדמים, מומחים בבניית מערכות מחשוב בהתאמה אישית לפי צורכי העסק שלך כך שאתה יודע שאתה משלם בדיוק על מה שהעסק צריך ללא הוצאות מיותרת. אנו מקיימים קשרים עסקיים עם מיטב החברות והספקים בתחום מה שמאפשר לנו לתת מחירים טובים ונוחים ללקוחות שלנו. אם אתה חושב לשדרג את מערכות המחשב אצלך בעסק אל תבצע רכש לפני שתבדוק אצלנו. אנו בטוחים שתופתע מהאיכות וטיב השירות באחריות. 

מחשבים נייחים

מערכות מחשוב נייחות בנייה בהתאמה אישית לפי הצורך העסקי היא כמו לתפור חליפה לפי מידות הגוף. יש כאלה שנותנים דגש על נפח האחסון ויש כאלה שנותנים את הדגש על כרטיס מסך ומעבד חזק יותר, כל אחד והצורך שלו.  ניתן לרכוש מחשב בלבד או בחבילה מחשב, מסך, מקלדת ועכבר. מחשבים נייחים מקבלים אחריות תמיכה בתקלות בנוסף לאחריות היצרן של הרכיבים המותקנים.

מחשבים ניידים

היתרון הגדול במחשב נייד מלבד זה שהוא נייד הוא בקנייה. לכל דגם יש את המפרט שלו ולא חשוב היכן אתה קונה תמיד המפרט יהיה זהה. כאן חשוב יותר ממי אתה קונה ומה הצורך לימודי, עסקי, למעצבים, לגמרים ועוד. אנו נלמד את הצורך שלך נמצא ונתאים את המחשב הנייד כמו כפפה ליד תוך עמידה במסגרת התקציב. הקשרים העסקיים שלנו נותנים לנו את היכולת לתת מחירים מיוחדים ונוחים.

שרתים

מבחר שרתים ממיטב היצרנים התומכות בכל מערכות הפעלה הנפוצות שרתי Windows ושרתי Linux, גם בתחום השרתים ניתן לבצע התאמה של יכולות השרת לצורך ואופי השימוש בו כמו צורכי גיבוי או צרכי אחסון ועוד. הקשרים העסקיים שלנו אם החברות המובילות בתחום השרתים יש לנו את היכולת לבצע עסקה בתנעאים הטובים והנוחים ביותר.

ציוד משלים

מגוון רחב של ציוד משלים למערכות מחשב. דיסקים קשיחים ו- Disk On Key, כבלים וציוד הקפי לסביבת מחשב, מקלדות, רמקולים ומולטימדיה, תיקים למחשב, אוזניות ומיקרופונים, עכברים אלחוטיים, סוללות, תקשורת אלחוטית, כבלים ועוד.