השרותים שלנו

השרותים שלנו

שירותי מחשוב יציבים לעסק שלכם זה מרכיב מאוד קריטי להצלחת העסק לכן חשוב שנותן השרות יהיה מקצועי ואמין. אנו ב תבור שירותי מחשוב מציעים קשת רחבה של שירותי IT לעסקים גדולים ולעסקים קטנים ונותנים מענה לניהול אפקטיבי של מערכות המידע ובכל סוג של מערכות מחשוב החל מעמדות עבודה והקמה ותחזוקה של שרתים.  

תמיכה ותפעול

לכל עסק, חשוב שיהיה מי שייתן מענה מהיר ומקצועי לכל תקלת מחשב הפוגעת בעבודה השוטפת של העסק. הרוח הגבית והשרות הכולל שאנו נותנים כולל את כל מערכות המחשוב של העסק שלך, החל בהקמה ותמיכה בתפעול תקין של עמדות העבודה, הקמה והגדרת מערכת השרתים האירגונית, חיבור למערכת גיבוי, טיפול בבעיות תוכנה במקום העסק וגם בשליטה מרחוק לפיתרון מהיר לבעיות תפעול המערכת.

שירותי גיבוי

כיום יותר עסקים יודעים שהגנה על הנתונים והמידע העסקי בעסק שלהם הוא קריטי לשקט התפעולי של העסק שלהם. שירות גיבוי נתונים מרוחק שלנו נותן מענה של גיבוי יומי אוטומטי, שמירה והצפנת המידע העסקי, גיבוי מסדי נתונים, גיבוי תכתובות דוא"ל, מערכות מידע וכל מידע עסקי אחר.

ניהול רשתות תקשורת

עסק יציב ומצליח הוא עסק שיושב על רשת תקשורת יציבה ומתוחזקת כראוי. אנו יודעים שתקציב ניהול רשת התקשורת בעסק הינו משתנה בהתאם לגודל העסק, רשת תקשורת לעסק קטן שונה מרשת תקשורת לעסק גדול ולכן אנו יודעים איך להתאים רשת התקשורת לכל עסק לפי צרכיו תוך ניצול מקסימאלי של תקציב הלקוח.

ייעוץ מקצועי

כל עסק ובמיוחד עסק חדש מוצא את עצמו מלא בשאלות איזה תחנות עבודה אני צריך, איזה רשת תקשורת, איזה שרת ייתן לי מענה הכי טוב ויש עוד הרבה. שרות הייעוץ שלנו כולל מיפוי מחשובי של העסק החל מבניית מפרטי תחנות עבודה, הגדרות רשת תקשורת, התאמת מבנה שרתים ואבטחת מידע.

אבטחת מידע

אבטחת רשת תקשורת של העסק היא הדבר הכי חשוב בעסק שלך. רשת תקשורת שלא מאובטחת ומתוחזקת כראוי מעמידה את העסק שלך בסכנה קיומית. שירות אבטחת מידע ורשת תקשורת שאנו נותנים הינו שרות הכולל בתוכו אסטרטגיית אבטחה תפעול ותחזוקה שוטפת של מערכות פיירוול ומערכות VPN ומיקסום יכולות אבטחת המידע של העסק.

מעבדת שרות ותיקונים

אין סיוט גדול יותר מלהגיע ליום לעבודה ולגלות שהמחשב שלך תקול ולא מתפקד. תקלות במערכות המחשוב של העסק יכולות לגרום לעסק הרבה הפסדים. אנו נותנים שירותי תיקון מחשבים נייחים ומחשבים ניידים, שרות אמין ובאחריות. שירות התיקון ניתן גם לעסקים תחת חוזה שרות וגם ללקוחות פרטיים.

רכש מערכות מחשב, תוכנה וציוד

מערכות מחשוב ישנות, לא מעודכנות ושלא עומדות בקצב ההתפתחות הטכנולוגית, בוודאות גורמת לתוצאה של עליה בהוצאות התפעול של מערכות המחשוב ואיטיות שפוגעת בהספק העבודה. השותפות העסקית שלנו עם החברות הגדולות והמובילות בעולם כמו סימנטק, IBM ומיקרוסופט, יש לנו את האפשרות להציע את הטכנולוגיות ומערכות המחשוב המתקדמות ביותר במחירים נוחים ובשרות הכי טוב שאפשר לקבל

פתרונות עבודה בענן

כיום ויותר מתמיד ניהול המשאבים הטכנולוגים הממוחשבים של עסקים רבים בענן הפך לנכס הגדול של העסק. גיבוי מידע עסקי חשוב, ניהול חשבונות, מערכות CRM, והניהול הלוגיסטי ודוא"ל הפכו לנגישים יותר מתמיד וכל מה שצריך זה רק חיבור לאינטרנט. השרות שלנו נותן לך את כל הפתרונות לניהול העסק בענן ומציב אותך בשורה הטכנולוגית הראשונה.

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה יכולות לתת מענה בהגנה על העסק או הבית שלכם השרות שלנו ולשפר את הביטחון של העובדים שלכם. השרות שלנו כולל תמיכה החל מאפיון העסק וקביעת אופי המערכת וכמות וסוג המצלמות ועד לתחזוקה ותפעול שוטף של המערכת תחקורים לאחור והקפדה על סודיות ופרטיות המצולמים.